Carint laureatem podwójnej nagrody magazynu Forbes i portalu onet.pl

Diament Forbesa oraz E-diament Forbesa i Onet.pl – te dwa ważne wyróżnienia przyznano firmie CARINT. Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 23 lutego w Krakowie

W tegorocznym rankingu najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw magazynu Forbes, na wysokim 6 miejscu w województwie Małopolskim, znalazła się firma CARINT Sp. z o. o. Nasze konsorcjum medyczne może poszczycić się znacznym wzrostem swej wartości oraz  prężnym rozwojem.

Na profesjonalizm CARINT  Sp. z o.o. składa się innowacyjność idąca w parze z doświadczeniem specjalistów z dziedziny  kardiologii oraz kompleksowe podejście do zarządzania, czego dowodem jest druga  nagroda przyznana przez magazyn Forbes i portal Onet.pl.

„E-diament Forbesa i Onet.pl” otrzymały  tylko 3 firmy z Małopolski, które posiadają najlepszą z punktu widzenia biznesowego stronę internetową. Firma CARINT wychodzi naprzeciw oczekiwań zarówno pacjentów, swoich obecnych i przyszłych partnerów oraz pracowników.

CARINT jest nie tylko dynamicznie rozwijająca się firmą, ale także wiarygodnym i poważnym partnerem biznesowym Nagroda za najlepszą stronę internetową dowodzi, że CARINT we właściwy sposób wykorzystuje potencjał Internetu, ułatwiając tym samym dostęp do rzetelnej i wiarygodnej informacji. Firma CARINT przez 10 lat istnienia na rynku przyczyniła się do poszerzenia dostępności usług kardiologii inwazyjnej dla pacjentów oraz stworzyła nowatorski model leczenia ostrych zespołów wieńcowych.

Nie bez powodu CARINT jest dziś Diamentem Forbesa!

Prestiżowe nagrody wręczył firmie CARINT oraz pozostałym laureatom Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Roman Ciepiela oraz Redaktor Naczelny magazynu Forbes Krzysztof Krupa